אולמות אירועים קטנים

אולמות אירועים קטנים הם אירועים בהם כמות המשתתפים היא בין שישים למאתיים ועשרים איש. לרב לא יהיה מדובר בחתונות, אלא בדרך כלל אירועים משפחתיים קטנים יותר. למשל ימי הולדת, בר מצווה, בת מצווה, ברית, אולמות אירועים קטנים וכיוצא באלה. באירועים קטנים, מתוקף הגדרתם, יש אווירה אינטימית יותר. במקום שבו נבחר בסופו של דבר יקבע את הטון של האירוע שלנו, אז מומלץ לחשוב ולבדוק בינינו לבין עצמנו מהו הטון שאנחנו רוצים להעביר באירוע שלנו.

איזה סוגי מקומות ישנם לאירועים קטנים?

מסעדה – יש אינספור מסעדות בארץ, בכל איזור ואיזור. גדולות יותר או פחות, כאלה שיש בהן חדרים פרטיים ואחרות בהן המון אנשים חוגגים אירועים משלהם. במסעדה לרב מדובר במספר מקסימלי של משתתפים אשר לא עולה על חמישים או שישים איש.
מתחם אירועים – זהו אולם אירועים קטן, אשר יכול להיות בתוך קניון, מרכז מסחרי, מרינה, וכיוצא באלה. באלה לרב ניתן לחגוג אירועים עם מספר גדול יותר של משתתפים.
בתי כנסת – כשמדובר באירוע כמו בעל ציביון דתי, יש שיבחרו לערוך סעודות ברית או סעודות בר מצווה באולם בית הכנסת. יש לכך שתי סיבות עיקריות – בשל המחיר הזול, או בשל הרצון שלא להתפרש על פני יותר ממקום אחד בלבד.
אם האירוע הוא מסוג של מסיבה, סביר יותר להניח שנרצה לבחור באולם, שכן כשאנחנו עורכים את האירוע שלנו באולם אירועים קטנים יש לנו אפשרות לשלוט יותר בסוגי המוזיקה שנשים בו ולגוון בין הסוגים השונים, והוא מגיע גם עם שירות קייטרינג מובנה.

למשל ישנם אולמות המציעים לכם מבחר של תפריטים שכוללים חמש מנות שף, התכנית האומנותית נתפרת במיוחד סביבכם וסביב הרצונות שלכם ומבוצעת בידי צוות צעיר ואקטיבי של בוגרי להקות צבאיות ובוגרי בתי ספר למשחק בבימוי מנהל אומנותי. כך תוכלו ליהנות מאולם אידיאלי לאירועים קטנים. אולמות אלה בנויים ומעוצבים כמסעדות בוטיק קטנות ומפנקות לאירועים וגם מסכי ענק להקרנת סרטונים וקליפים.